Home | Projekty | Residence Lipno

    Residence Lipno

     42 rekreačních vil & bungalovů

Residence Lipno

V roce 2014 jsme začali v České republice náš první projekt. Projekt Residence Lipno s výstavbou 42 domů určených nejen k bydlení, ale i k pronájmu, a to v turisticky zajímavé lokalitě Lipno nad Vltavou.


Projekt dokončen v červnu 2019

a všech 42 domů je předáno novým majitelům


Postaveno 42 z 42 domů
Dokončeno 100%
Prodáno 100%

O PROJEKTU Residence Lipno

V areálu Residence Lipno bylo vystavěno celkem 42 domů v 6ti různých typech. Od bunaglovů se 2 ložnicemi až po vilu s 5 ložnicemi a 3 koupelnami. 

Všechny domy jsou již předány novým majitelům, kteří si již užívají své investice do nemovitosti na Lipně a v rámci zavedeného systému pronájmů se jim jejich investice vrací.

 

Chcete si vilu pronajmout? Podívejte se na stránky projektu.


PRONÁJEM & RENTABILITA VAŠÍ NEMOVITOSTI

PRONÁJEMNÍ PROGRAM

Residence Lipno nabízí jedinečnou možnost zvýšení rentability nemovitosti pronájmem. Účastí v pronájemním programu Residence Lipno budete ročně získávat rendement ze své vily nebo bungalovu. Residence Lipno Management s.r.o. se postará o pronájem, ubytování hostů, úklidy a vše potřebné a vy si jen budete užívat vlastnictví vily a samozřejmě i 2x ročně výnosy z pronájmu.

ZAJIŠTĚNÍ PRONÁJMU

Pronájem zajišťuje společnost Residence Lipno Management sama, ale také za pomoci cestovních kanceláří, mezi které patří Novasol, Tsjecho Reizen, Travelling, Booking.com, Tripadvisor.com, ale také ve spolupráci s místním Informačním centrem Lipno a např. portálem Lipno.cz.

CO JE K TOMU POTŘEBA?

Komisionářská smlouva mezi Vámi a společností Residence Lipno Management s.r.o. zajistí pronájem Vaší nemovitosti tím nejjednodušším způsobem. Pronajmeme Vaši nemovitost za čistý pronájem, doplníme služby jako úklid, povlečení a turistický poplatek, vybereme od klientů celkovou částku a 2x ročně Vám zašleme výsledek pronájmu ponížený o zprostředkovatelskou provizi (20%) a provozní provizi (4%+DPH) na Váš účet. Vše samozřejmě v přehledném vyúčtování, které můžete použít jako podklad k Vašemu daňovému přiznání.

VLASTNÍ UŽÍVÁNÍ

Samozřejmě počítáme i s tím, že budete chtít nějaké termíny pro sebe a svou rodinu. Jelikož ale do zajištění pronájmu investujeme, pak po Vás budeme chtít, abyste si na hlavní sezóny (prosinec, leden, únor, červenec a srpen) objednali své pobyty vždy půl roku předem, tedy do 30.10. na léto resp. do 30.4. na zimu. Na ostatní termíny můžete rezervovat v "last minute" módu, tedy např. 7 dní před Vaším plánovaným příjezdem. Vzhledem k tomu, že máte přístup do online rezervačního systému, tak v jakýkoli okamžik vidíte, kdy je Vaše vila nebo bungalov obsazená nebo volná a můžete si tak plánovat své návštěvy na Lipně s ubytováním ve Vaší nemovitosti v Residenci Lipno.


PRÁVNÍ STRUKTURA

NÁKUP NEMOVITOSTI & SPOLEČENSTVÍ VŠECH MAJITELŮ

Nákupem nemovitosti se stáváte nejen majitelem nemovitosti a pozemku, ale také společníkem ve společnosti Residence Lipno Managemennt s.r.o., a to 1 podílem ke každé nemovitosti vlastněné v areálu Residence Lipno. Tímto řešením docílíme toho, abyste se jako majitel mohl podílet na směřování celého areálu svým hlasovacím právem, svými podněty a nápady. Ze svého středu si poté zvolíte jednatele, případně prokuristu společnosti, případně někoho jmenujete do této funkce, a minimálně 1x ročně na valné hromadě společnosti budete spolu-rozhodovat např. o výši ročního poplatku ve formě schvalování navrženého rozpočtu.

SPRÁVA PARKU RESIDENCE LIPNO

Provoz celého areálu je pro Vaše pohodlí řízen právě společností Residence Lipno Management s.r.o.. Ta zajišťuje denní dohled na Vaši nemovitost, ale také provoz centrální recepce areálu, pronájem Vaší nemovitosti a denní starost o hosty, úklidy a drobné opravy Vašeho domu (jako např. výměna žárovek atd.), údržbu zeleně a odklízení sněhu, svoz odpadu atd.

Správa a údržba areálu je pro nás velice důležitá, abychom zachovali jeho čistotu a vzhled. Pro Vás, jako majitele, to znamená povinnost uzavřít Smlouvu o poskytování služeb se společností Residence Lipno Management s.r.o., která je spojena s ročním poplatkem.

DALŠÍ NÁKLADY

Pro Vaše pohodlí se postaráme o Vaši nemovitost, ale jsou některé náklady přímo spojené s vlastnictvím nemovitosti. Mezi ně patří například úhrada energií, daň z nemovitosti, pojištění (nabídneme Vám účast na kolektivním pojištění za výhodnější cenu), poplatek obci Lipno nad Vltavou,  daně, koncesionářský poplatek za TV, Skylink TV, Wi-Fi atd.
Stejně tak například úpravy a opravy Vaší nemovitosti nejsou zahrnuty v základním správním poplatku.


Typy domů v areálu Residence Lipno

Vila Lipno 6+KK

Vila Frymburk 5+KK

Bungalov Lipno 4+KK


Bungalov Frymburk 3+KK

Bungalov Černá 3+KK

Vila Blatná 3+KK


Mám zájem o projektToto pole je vyžadováno
Toto pole je vyžadováno Nepsrávný email
Toto pole je vyžadováno
Vaš zpráva byla úspěšně odeslána.
Bohužel se nepovedlo zprávu odeslat. Zkuste prosím ještě jednou.

Kontakt

Residence Lipno 

Lipno nad Vltavou 880

382 78 Lipno nad Vltavou

 777 116 133